Evija Gruzna photography

Paldies, Evija, par brīnišķīgo piedzīvojumu, beidzot mans sapnis ir piepildījies! Tu mācēji sajust manu būtību un attēlot to, katrs foto ir izsmalcināts un izjusts. Noteikti vēlēšos kādreiz vēl piedzīvot ko tik skaistu un iedvesmojošu...

 ZANE 

 

Fotosesiju visai gimenei vēlējamies jau sen, un laimīgas sakritības rezultātā satikām Eviju, kas palīdzēja pienemt lēmumu īstenot vēl nerealizēto ieceri. Kāpēc atlikt to, ko var izdarīt tūlīt?...

Viss process bija izbaudāms līdz matu galiņiem un noritēja absolūti nepiespiestā gaisotnē: pēcpusdienas kafija Miera ielas kafejnīcā - puķpodu apmainītavā Mājas svētība, iesildīšanā individuālas sesijās bērniem studijas tuvumā mazos, mīlīgos pagalmos vai pie alternatīviem skatlogiem, brauciens līdz Torņkalna ceriņiem, krāsaini saldējumi uz Lielupes laipas, smiekli un jautrība meklējot priežu kāpās tuvāko ceļu līdz jūrai, basas kājas pludmales smiltīs un vilnīšos, ģitāras skaņas ģimenes lokā zem gleznainām pirmsnegaisa debesīm...

Skaistas atmiņas un piemiņa no brīnišķīgas pēcpusdienas lieliskā kompānijā profesionāla meistara un mākslinieka nemanāmā vadībā.

Paldies Evija!

DIĀNA 

 

Pirmā fotosesija, kuru realizējām kopā ar Eviju, bija apvienotā kāzu un bērnu gaidīšanas fotosesija. Tā kā fotogrāfijas izdevās lieliskas, tad zinājām, ka jāuztaisa arī bildes ar ģimeni, to izdevās īstenot pēc vairāk kā gada, ar rezultātu bijām ļoti apmierināti. Uzskatām, ka ir reizes, kad fotogrāfēšanās ir jātaisa par nopietnu, lielu pasākumu, jo tās nevar salīdzināt ar mājās taisītām fotogrāfijām. Turklāt fotogrāfijām piemīt paliekoša vērtība, tās atgādina par kaut kādu konkrētu posmu dzīvē, vai bērnu attīstībā un tās būs interesanti aplūkot vēl daudzus gadus. 

Mūsu fotogrāfijās vēlējāmies uztvert ģimenes kopīgo sajūtu, kopā būšanas prieku, tanī pašā laikā atklājot arī katra individualitāti. Domāju, ka tas arī izdevās. Protams, ir liela nozīme pirms fotosesijas pašiem sagatavoties un padomāt par detaļām, izdiskutēt savā starpā vēlmes.

Sadarbība ar Eviju padodas viegla, jo viņa kā fotogrāfe ir komunikabla, iejūtīga, spēj sadraudzēties ar bērniem, kā arī iegūt pieaugušo uzticību un atbrīvotību. Mūs visvairāk ir pārsteidzis tas, ka fotosesija norit it kā ļoti viegli, aktīvi, un kā jau visiem, ir bažas, kādas tad nu bildes būs. Bet rezultāts vienmēr ir pārsteidzis ar lieliskiem momentiem, estētiku un noskaņu. Tas nozīmē ka fotogrāfam ir prasme, ķēriens ātri uztvert un nofiksēt labus momentus, kā arī redzēt visu ainu kopumā.

LIENE 

Gāju uz fotosesiju ar konkrētu domu – man vajag dažas kārtīgas bildes lietišķiem gadījumiem. Patiesībā pasākums studijā izvērtās par interesantu notikumu – spēli, kurā jutos ļoti, ļoti labi. Evijas izveidotais fotoalbūms ir skaists, ir gan tās lietišķās bildes, gan sievišķīgās. Tās pēdējās mani iepriecina, kad uznāk skumjāki brīži, tad paskatos tās un dzīve kļūst gaišāka. Fotosesija var būt laba dāvana gan sev, gan kādam. 

KORNĒLIJA 

 


Built with Berta.me

Evija Gruzna ©