Evija Gruzna photography

Man patīk vienkāršība.

Man patīk īstas un nesamākslotas lietas.

Man patīk ieraudzīt un atcerēties.

 

Esmu vienīgais bērns ģimenē, tādēļ spēlēšanās ar citiem maziem cilvēkiem vienmēr ir bijusi - un joprojām ir - īpaša bauda priekš manis.

Četru gadu laikā, ko pavadīju Latvijas Mākslas Akadēmijā, es apguvu pašu klasiskāko no mākslas disciplīnām - glezniecību. Tomēr jau pavisam drīz es jutu, ka šajā tīrās mākslas pasaulē man pietrūkst kaut kas ļoti svarīgs. Es skaidri atceros to dienu, kad pirmo reizi turēju rokās pati savu fotoaparātu: es jutos tik dabiski, ērti, radoši un tai pat laikā kontaktā ar reālo dzīvi. Jau no pašiem pirmsākumiem fotogrāfija man nozīmēja atklāt sevi un ieraudzīt savu ikdienas dzīvi, tā bija sava veida vizuālā dienasgrāmata. Pēc Mākslas Akadēmijas absolvēšanas gadu pavadīju Madridē, kur pabeidzu maģistra studiju kursu prestižajā foto skolā EFTI.

2008. gada maijā, apvienojot savas mākslinieciskās un profesionālās zināšanas, interesi par ikdienas dzīvi un attiecībām, kā arī mīlestību pret bērniem, es uzsāku savu profesionālo darbību fotogrāfijā. Kopš tā laika fotografēšana ir ne tikai mana aizraušanās, tas ir mans ikdienas darbs. Šo gadu laikā esmu nodibinājusi daudzas ilgstošas un noturīgas attiecības ar saviem klientiem un esmu piedzīvojusi, kā ģimenes aug un pārveidojas, bet tikšanās ar katru ģimeni vienmēr ir pilnīgi neatkārtojama pieredze.

Paldies, ka iegriezies, un es ceru, ka Tev šeit patīk. Man būtu liels prieks ieraudzīt Tavu ģimeni!

Evija


Built with Berta.me

Evija Gruzna ©